پارت آزما

پارت آزما (تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی)

پارت آزما (تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی) با ۲۰ سال سابقه پیش قدم در زمینه های طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی است و مفتخر است با نیروهای مجرب و با تجربه نسبت به نیاز کاربر و با توجه به نوع فعالیت آزمایشگاه ها و بیمارستان ها اقدام به طراحی و ساخت دستگاه مورد نیاز می نماید. همچنین کلیه استانداردهای لازم را در ساخت و طراحی مد نظر قرار می دهد.

ظرافت در ساخت، کیفیت در تولید و رضایت مشتری از مهمترین اهداف پارت آزما بوده که باعث پیشی گرفتن ما نسبت به دیگر همکاران شده است.

یکی از مواردی که شرکت پارت آزما روی آن بسیار تاکید دارد و بر آن متعهد است پشتیبانی و خدمات پس از فروش کالای فروخته شده و خدمات ارائه شده است. امید است با رعایت اصول مشتری مداری و ارائه کیفیت و خدمات برتر زمینه همکاری مداوم و صمیمانه و در انتها رضایت کامل شما را برآورده سازیم و نامی خوش از شرکت پارت آزما باقی بگذاریم.

تجهیزات آزمایشگاهی مجموعه ای از دستگاه ها، ابزار و وسایل آزمایشگاهی هستند که وجود آن ها در آزمایشگاه برای انجام آزمایشات دقیق، تحقیق، پژوهش و همچنین برای استفاده محققین، دانشمندان و کاربران اهمیت بسیار بالایی دارند.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare