نورصنعت آزما فردوس

نور صنعت فردوس آزما طراح و تولید کننده ی تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی با مدیریت مهندس مسعود قرائینی پس از انحلال نور صنعت فردوس با بیش از 15 سال سابقه ی ارزشمند که در مرکز رشد پژوهشگاه ملی ژنتیک مستقر بوده و طرح خود را ظرف مدت 3 سال تجاری نمود و تا کنون بالغ بر 1500 دستگاه در مراکز مختلف آزمایشگاهی نصب نموده است. این شرکت با استفاده از فناوری و تکنولوژی ها جدید دنیا و با در اختیار داشتن گروه های متخصص و فنی با هدف توسعه ی طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی در مقیاس بالا و به روش صنعتی نه تنها نیاز داخلی آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور را تأمین می کند بلکه بر آنست تا گام های استوار در جهت صادرات تجهیزات تخصصی خود به خارج از کشور نیز بردارد.

نور صنعت فردوس آزما با تولید محصولات قبلی سعی در بهبود و ارتقا محصولات تولید شده در شرکت نور صنعت فردوس نموده و توانست کیفیت محصولات قبلی را ارتقا دهد.

نور صنعت فردوس آزما علاوه بر ارتقا محصولات قبلی ، توانست محصولات جدیدی را به سبد محصولات خود بیافزاید و نمونه این محصولات چمبر پایداری،دیپ فریزر،آون پس باکس بود .

نور صنعت فردوس آزما این نوید را به محققین عزیز میدهد که همچنان خدمات پس از فروش و گارانتی بابت محصولات ارایه شده در نور صنعت فردوس را ارایه میدهد.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare