مهر آزما تجهیز ایلیا

شرکت مهر ازما تجهیز ایلیا از ابتدای دهه ی هشتاد شمسی با هدف ارائه اخرین دستاوردهای دستگاه های پزشکی در زمینه تجهیزات ازمایشگاهی وهمچنین معرفی تکنولوژی روز دنیا به جامعه محترم ازمایشگاهیان شاغل در عرصه های پژوهشی شروع به فعالیت نمود.

در شرکت مهر ازما تجهیز ایلیا بر ان هستیم که با تمام توان خود درجهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان ازطریق برخورد صادقانه, ارائه کالای با کیفیت ,خدمات پس از فروش مستمر با بهره گیری ازبهترین نیروهای فنی کشور,تاسیس دفاتر استانی جهت تسریع در ارائه خدمات کسب رده های بالاتر استاندارد,توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در جهت بهبود روش های درون وبرون سازمانی ,ارائه مطالب علمی و کاربردی و افزایش اگاهی های کاربران و همچنین کنترل کیفی دقیق کالاهای تحت پوشش ,بهره گیری ومشاوره مستمر با صاحب نظران و استادان دانشگاه و پژوهشگران تلاش کرده و امیدواریم توانسته باشیم به نحو شایسته ای پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی باشیم.

پرسنل و مدیران پرتلاش بخش سرویس و خدمات پس از فروش این شرکت با حضور مداوم در مراکز ازمایشگاهی کشور توانسته اند نام این شرکت را به عنوان یک مرکز قابل اعتماد و اطمینان و نمادی از تلاش ,کیفیت و پایبندی به تعهدات مشهور سازند.

بدیهی است کیفیت کالای موصوف و همچنین ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و پشتیبانی از مشتریان محترم جز اصول اصلی و از تعهدات شرکت مهرازما تجهیز ایلیا بوده و خواهد بود.

امید است با رعایت اصول نامبرده شرکت مهر ازما تجهیز ایلیا تواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم را بر اورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهد از فی مابین باشد.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare