لاب ترون – بهداد

شركتهاي لاب ترون و بهداد دو شركت توليد محصولات آزمايشگاهي تشخيص طبي همكار مي باشند كه با اهداف مشترك و با مديريت واحد اداره مي شوند.

شركت لاب ترون در سال 1360 بعنوان اولين توليدكننده اين تجهيزات در شهر تهران تأسيس شد و به دليل افزايش حجم توليد از سال 1368 با استفاده از امكانات شركت بهداد بعنوان پيشتازان توليد به فعاليت خود ادامه داده‌اند.

فعاليت اين شركتها در زمينه توليد لوازم ودستگاههاي آزمايشگاهي , اقلام يكبار مصرف , شيشه آلات آزمايشگاهي , كيتها , رنگها و ملزومات عمومي آزمايشگاهي بوده و اين لوازم در آزمايشگاههاي تشخيص طبي , تحقيقاتي و صنعتي كار برد خواهد داشت.مهمترين اهداف اين دو شركت توليد بمنظور خودكفائي و جلب رضايت مشتريان خواهد بود و با ارائه خدمات پس از فروش سعي در ايفاي مسئوليتهاي خود در قبال مشتريان دارد.

ادارات مركزي و فروش در شهر تهران واقع شده و واحدهاي توليدي در شهرهاي صنعتي هشتگرد و زنجان قرار گرفته است. اين واحدهاي توليد بهمراه بخشهاي R & D و QC در مساحتي به وسعت ده هزار متر مربع بنا شده و با تعداد يكصد نفر از پرسنل متخصص و فني در تمامي مراحل توليد برابر با استانداردهاي GMP به فعاليت خود ادامه مي دهد.

بازاريابي و توزيع از طريق شبكه وسيع توزيع كنندگان در داخل مستقيماً توسط شركت لاب ترون انجام مي شود و صادركنندگان با استفاده از اين خدمات نسبت به صدور اين محصولات اقدام مي نمايند.شركتهاي لابترون و بهداد بعنوان تأمين كننده قابل اعتماد با استفاده از متخصصين و كاركنان ماهر توانسته اند كيفيت مطلوب و خدمات مطمئن را به مشتريان خود ارائه نمايند و اين مرهون تلاش همكاران شاغل در اين دو شركت مي باشد.كنترل دقيق و قاطع بر مراحل مختلف كار كيفيت توليدات اين شركتها را تضمين و اطمينان خاطر را براي مشتريان فراهم آورده است.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare