فن آزما گستر

شرکت فن آزما گستر از ابتدای سال ۱۳۷۴ با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس گردید و پس از کسب تاییدیه های متفاوت از جمله تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ، آموزش پزشکی و گواهینامه های بین المللی ISO13485 و ISO9001، امروزه به راستی می تواند رقابت با محصولات خارجی را ادعا نماید. تجربه چندین ساله مدیریت این شرکت به عنوان بنیانگذار تولید آون در ایران باعث گردید تا خیلی زود این شرکت به جمع تولیدکنندگان برتر تجهیزات آزمایشگاهی بپیوندد و با تولید محصولاتی متمایز و متنوع ، نظر مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. این نوآوری تا آنجا پیش رفت که این شرکت موفق به اختراع دستگاه آب مقطرگیری بدون هدر رفتن آب برای اولین بار در جهان گردید و پس از آن کسب گواهینامه های مدیریتی و کیفیتی از سازمان های مهم جهانی و داخلی، از دیگر دستاوردهای این شرکت بود.

این شرکت از ابتدای سال ۹۰ با احداث کارخانه جدید در شهرک صنعتی نظرآباد گامی بزرگ در تولید محصولات جدید و متنوع برداشته است، این کارخانه در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع همراه با جدیدترین ماشین آلات روز دنیا احداث گردیده و هم اکنون نیز با تولید بیش از ۷۰ مدل تجهیزات آزمایشگاهی یکی از بزرگترین مراکز تولید تجهیزات آزمایشگاهی در خاورمیانه می باشد.

تجربه چند دهه فعالیت و مهندسی فوق دقیق در توسعه و ساخت و همچنین همکاری با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی محصولات FG را نسبت به نمونه های موجود در بازار متمایز ساخته است. با نگاهی گذرا به محصولات این شرکت شما نیز به این نکته پی می برید که کلیه محصولات این شرکت دارای مشخصه های ویژه ای می باشند که در نهایت ، راحتی کار، دوام ستودنی، دقت بسیار بالا و زیبایی منحصر به فرد را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است.
نفوذ روزافزون دنیای دیجیتال در صنعت و حساسیت بالای تجهیزات آزمایشگاهی، این شرکت را بر آن داشت تا همچون برندهای معتبر جهانی، تغییراتی در روش های تولید، طراحی محصول، و خدمات پس از فروش به وجود آورد و منجر به ارائه محصولاتی خاص و مدرن گردید که این محصولات جدید با نام تجاری FG (ثبت شده در اداره مالکیت صنعتی) ارائه می گردد.این شرکت در ادامه موفقیت های خود و با توجه فعالیت های دانش محور موفق به کسب تاییدیه دانش بنیانی از معاونت فناوری ریاست جمهوری گردیده است .
اکنون با گذشت سال ها و کسب تجارب زیاد، این شرکت یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی است و محصولات این شرکت نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای دیگر نیز توزیع می گردند. این شرکت رسیدن به این قله های افتخار را مرهون پرسنل زحمت کش، دانش فنی مدیران، استفاده از ماشین آلات روز دنیا، استفاده از مواد اولیه مرغوب و پیشنهادات سازنده مصرف کنندگان گرامی، می داند.
امید است با استعانت از درگاه الهی در خدمت به جامعه آزمایشگاهی کشور عزیزمان ایران موفق باشیم.

۱۳۷۵ : تاسیس شرکت فن آزما گستر.
۱۳۷۵ : دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع.
۱۳۷۷ : عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی.
۱۳۸۴ : ثبت اختراع در سازمان مالکیت صنعتی جهت دستگاه آب مقطرگیری بدون هدر رفتن آب.
۱۳۸۵ : تاییدیه از آزمایشگاه رفرانس ایران جهت دستگاه های آون، انکوباتور و بن ماری.
۱۳۸۶ : تاییدیه کیفیت از وزارت بهداشت جهت دستگاه های آون، انکوباتور و بن ماری.
۱۳۸۷ : استاندارد Iso 9001 و Iso 13485
۱۳۸۸ : دریافت نشان استاندارد جهت دستگاه آون برای اولین بار در ایران .
۱۳۸۹ : راه اندازی کارخانه جدید در شهرک صنعتی نظرآباد.
۱۳۹۲ : دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع.
۱۳۹۳ : دریافت پروانه ساخت وسیله تشخیص آزمایشگاهی از اداره کل آزمایشگاه مرجع سلامت.
۱۳۹۶: دریافت تاییدیه دانش بنیانی از معاونت فناوری ریاست جمهوری

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare