فرآزما تحقیق

این شرکت با رعایت اصول علمی بازاریابی و همچنین بهره گیری از کادر علمی و مجرب خود و نیز انتخاب تکنولوژی به روز از کمپانیهای معتبر، با داشتن تاییدیه های بین المللی ، و تجربه چندین ساله خود به عنوان یک وارد کننده تجهیزات و اقلام مصرفی آزمایشگاهی مفتخر است تا خدمات خود را به کلیه مراکز درمانی,آزمایشگاهی,تحقیقاتی و صنعتی ارائه دهد. ارزیابی کالا از نظر کیفی و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی پس از فروش ، جزء اصول اصلی و از تعهدات شرکت فرآزما میباشد

منشور ارزش های شرکت فرآزما تحقیق

از آنجایی که رسالت اصلی هر شرکتی، ارائه خدمات یا محصولات به مشتریان میباشد لذا شرکت فرآزما با این رویکرد قوانین خود را در چهار سطح :‌ مشتری ، شرکت ، جامعه و محیط زیست بنا نهاده و همواره در راستای تحقق ارزش های خود گام برداشته است.
1. سطح اول مشتری است، بدین معنا که مشتریان ما، مدیران ارشد ما هستند و قوانین شرکت پیرو رضایت و خواسته های ایشان جاری و ساری خواهد شد. صداقت با مشتری اولین گام در جهت ارج نهادن به جایگاه مشتریست که در این حوزه پرسنل شرکت فرآزما موظفند اصول اخلاقی از جمله صداقت را سرلوحه گفتار خود قرار دهند.
احترام به حقوق مشتری همواره نسبت به حقوق شرکت و پرسنل آن مقدم است و در شرایط برابر حقوق مشتری اولویت رفتار و تصمیمات پرسنل خواهد بود.ارزش نهادن به وقت مشتری بدین معناست که رفع نیاز مشتری باید در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد. در این راستا شرکت فرآزما تمام زیر ساخت های لازم مانند نرم افزارهای CRM و ERP را مورد استفاده قرار داده تا این امر محقق گردد و این تلاش همواره ادامه دار خواهد بود.
خوش رویی و تکریم ارباب رجوع به معنای واقعی و در عمل یکی از آموزش های اولیه پرسنل است که از پایین ترین سطح تا مدیران ارشد اجرا میشود.
تلاش برای جلب رضایت مشتری در چهارچوب موازین قانونی و اخلاقی آخرین جزء اصول مشتری مداریست و بطور کلی پرسنل را موظف میکند بدون نیاز به بخش نامه یا قوانین از قبل تعیین شده در جهت جلب رضایت مشتری از تمام ابزارها و اختیارات خود استفاده کنند.
2. سطح دوم شرکت است، بدین معنا که پرسنل در قبال تحقق اهداف شرکت مسئول و موظف به رعایت قوانینند.مسئولیت پذیری باید در فرهنگ تک تک اعضا نهادینه شود و این امر با تمرین و ممارست محقق خواهد شد.اندیشه، نوآوری و به روز بودن از وظایف پرسنل است و موظفند خود را با شرایط زمان وفق داده تا نیازهای مشتری را بهتر درک کنند.ایجاد روابط دوستانه و صمیمی از اصول اولیه در استخدام پرسنل شرکت فرآزما میباشد و همه ی اعضا در حفظ و نگهداری این فرهنگ میبایست کوشا باشند.انجام کار تیمی باید بر انجام انفرادی کارها اولویت داشته باشد.
تلاش در جهت پیشرفت و پیشتاز بودن در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی به عنوان یک آرمان و هدف مسیر راه ما را نشان داده سعی در محقق نمودن آن یک رفتار همیشگی است.3. سطح سوم جامعه است، بدین معنا که ما در قبال جامعه خود مسئولیم و اصلاح هرجامعه ممکن نخواهد بود مگر با اصلاح تمام افراد و اجزای آن.تلاش در جهت کارآفرینی و اشتغال زمانی محقق خواهد شد که اهداف شرکت به درستی محقق شوند و روند پیشرفت شرکت همواره صعودی باشد. در این صورت امکان ایجاد اشتغال و ارزش افزوده برای افراد بیشتری فراهم خواهد شد.شفاف سازی مالی و ارائه به موقع مالیات یکی از اصول شرکت فرآزما میباشد و سابقه ما موکد این موضوع میباشد.تخصیص قسمتی از درآمد شرکت به امور خیریه هر ساله در شرکت فرآزما محقق میشود و این امر باعث افتخار ماست تا گام بسیار کوچکی در جهت رفع مشکل نیازمندان و کودکان بی سرپرست داشته باشیم.
ارتقای سطح سلامت جامعه وظیفه ماست و در این راستا سعی بر آن داریم تا محصولاتی را انتخاب و به بازار عرضه کنیم که این هدف را محقق سازند.
4. سطح چهارم محیط زیست است، به این دلیل که حفظ محیط زیست مهمترین نیاز بشر در جهان امروز است و هر انسانی بنا به توان خود موظف است در این راستا گام هایی بردارداستفاده از تبلیغات غیر کاغذی اولین و ساده ترین کاری است که هر سازمان و موسسه ای میتواند آن را اجرایی کند و نهایتا به استفاده کمتر از کاغذ منجر خواهد شد. فرآزما مفتخر است تبلیغات خود را در فضای مجازی و بصورت الکترونیکی ارائه داده و ارسال کاتالوگ ها نیز بصورت ایمیل و فایل PDF خواهند بود.معرفی تجهیزات سازگار با محیط زیست بدین معناست که در انتخاب محصولی که به بازار ارائه میکنیم یکی از شاخص هایی که بررسی میشود سازگاری آن دستگاه یا وسیله با محیط زیست است. و در غیر این صورت از عرضه و فروش آن جلوگیری خواهد شد.صرفه جویی در راستای مصرف بهینه منابع ملی و منابع شرکت همواره مد نظر پرسنل و مدیران ما میباشد.
تلاش در جهت الکترونیکی شدن فرایندهای کاری جزئی از پیشرفت های کاری ماست و سعی برآن داریم تا کلیه مراحل سفارش گذاری و تحویل کالا و همچنین امور اداری موجود را غیر حضوری و بصورت الکترونیکی رفع و رجوع کنیم.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare