طیف گستر فراز

این شرکت در سال 1370 با نام پارس آنالیز تاسیس شد و اولین دستگاه گاز کروماتوگراف در ایران GC-101A را ساخت. در سال 1374 در جشنواره خوارزمی رتبه سوم ابتکار را کسب نمود. (ساخت دستگاه گاز کروماتوگراف GC)
بعد از گذشت چندین دهه از تاسیس شرکت چندین مدل از دستگاه های گاز کروماتوگراف این شرکت وارد بازار شده که هم اکنون سری های لابراتوری (GC-2552 & GC-2560) و قابل حمل (GP-Series) آخرین مدل های گاز کروماتوگراف این شرکت می باشد که قابل رقابت با مدرن ترین دستگاه های آمریکایی و اروپایی می باشد.هم اکنون بعد از گذشت چندین دهه مراکز متعدد صنعتی، پزشکی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مجهز به این دستگاه بوده و همکاری نزدیکی با این شرکت دارند.
ساختار اصلی شرکت بخش تحقیق، توسعه و طراحی و بخش تولید می باشد که با نگاهی به آینده همیشه تلاش خود را در راستای به روز بودن در این عرصه انجام داده و همچنین به دلیل بومی بودن قابلیت دریافت هرگونه سفارش های خاص و تغیرات نرم افزاری و سخت افزاری را دارد.

هم اکنون بخش عمده تولیدات این شرکت دستگاه گاز کروماتوگراف و هیدروژن ژنراتور و انواع ستون ها و متعلقات مربوط به GC و دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی می باشد.با توجه به سیاست های جدید ما جهت فروش در ایران آماده همکاری با نمایندگانی از هر شهری می باشیم.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare