دانشیار کاووش

مسيري طولاني پيموديم. از پيچ و خم مدرسه و دانشگاه گذشتيم تا خود را به زيور دانش بيارائيم، راه پر سنگلاخ کار و تلاش براي کسب معاش را طي کرديم تا دانش خود را در عمل به کار ببنديم و گوهر تجربه را بدست آوريم، و در کشاکش رقابت و رويارويي با شرايط دشوار، آموختيم که دانش و تجربه تنها آنگاه به کار پيشرفت پايدار مي آيند که با خلاقيت، نظم و بردباري همراه باشند.

و اينک اين مائيم: “دانشيار کاوش”

شرکت دانشيار کاوش در سال 1381، با مشارکت و همفکري گروهي از افراد تحصيل کرده و با تجربه آغاز به کار کرد و از آن هنگام تا کنون، راهي صعودي را بسوي تبديل شدن به يک شرکت بزرگ و کارآمد طي کرده است. موسسين اين شرکت، مجموعه اي از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را دنبال مي کنند. اهداف کوتاه مدت اين شرکت بطور خلاصه عبارتند از تأمين تجهيزات مدرن و به روز براي آزمايشگاه هاي پيشرفته تحقيقاتي و کاربردي، ارائه کارگاههاي آموزشي براي ايجاد رابطه نزديکتر و در عين حال مفيدتر با استادان و کارشناسان و ايجاد يک مرکز مورد اطمينان براي خدمات تعمير، کاليبراسيون و آموزش. اهداف بلند مدت نيز بطور خلاصه عبارتند از ايجاد آزمايشگاه هاي تخصصي، تلاش براي انتقال دانش و فناوري از شرکت هاي سازنده اروپايي و در نهايت طراحي و ساخت دستگاه هاي پيشرفته.

شرکت دانشيار کاوش افتخار دارد که از وجود مجموعه اي از همکاران متخصص با انگيزه هاي قوي براي رشد و شکوفايي بهره مي برد و اين خود بهترين ضمانت جهت استمرار تلاش اين شرکت براي رسيدن به اهدافش است. اما “دانشيار کاوش” همچنان خود را نيازمند افراد جديد، ايده هاي نو، نگرش به افق هاي تازه تر مي‌بيند و به همين دليل دست شما را بعنوان مشتري، همکار يا راهنما به گرمي مي‌فشارد.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare