توسعه فناوری برهان

شرکت دانش بنیان توسعه فناوری برهان توسط جمعی از نخبگان، دانشجویان و فارغ التحصیل دانشگاه ها از سال 1392 بارویکرد مبتنی بر توسعه فناوری های نوین و راهبردی، توسعه اقتصاد دانش بنیان و انتقال دانش فنی در حوزهای مختلف از جمله پلاسما، نفت و گاز و پتروشیمی، پزشکی، ابزار دقیق و تجهیزات آزمایشگاهی آغاز به کار نمود.
این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه های مهندسی شیمی، مکانیک، مکاترونیک، برق و مواد توانسته است افتخارات ارزشمندی در عرصه داخلی و بین المللی کسب نماید. موسسین این شرکت بعد از پنج سال تحقیقات مستمر در زمینه های تخصصی خود تصمیم به تجاری سازی نتایج این تحقیقات گرفتند.
طراحی و ساخت انواع راکتورهای شیمیایی شامل راکتور های پلاسما، راکتورهای همزن دار کوپلینگ مغناطیسی، انواع تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق و حسگرها، پمپ سرنگی فشار پایین و فشار بالا، سیستم الکتروریسی، منبع های ولتاژ بالا توسط متخصصان و مهندسین مطابق با نیاز مشتری و قیمت بسیار مناسب از خدمات واحد تولید شرکت می باشد.
از آنجایی که تاکید و تمرکز شرکت بر خدمات رسانی مناسب استوار است ، لذا علاوه بر فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش، خدمات مشاوره ای و آموزشی، نصب و راه اندازی، سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات نیز در دستور کار قرار دارد. ضمنا برای انواع پایلوت و ستاپ آزمایشگاهی نیز علاوه بر فروش، خدمات مشاوره ای، طراحی، نصب و راه اندازی نیز ارائه می گردد.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare