تجهیز صنعت نصر

شرکت دانش بنیان تجهیز صنعت نصر در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۵ با شماره ثبت ۱۲۰۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات ثبت گردید و با پایبندی به اصول اخلاقی وبا تاکید ویژه بر کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، کیفیت و خلاقیت در محصولات و خدمات آزمایشگاهی فعالیت می نماید.

شایان ذکر است که اخذ مجوز دانش بنیان برای محصولات این شرکت در سال ۱۳۹۴ مهر تاییدی بر کیفیت و ارزش تولیدات این مجموعه بود و نام تجهیز صنعت نصر را در زمره شرکت های دانش بنیان قرار داد.

این شرکت با تکیه بر توان و دانش بالای متخصصین خود در زمینه ی طراحی ،تولید قطعات و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی ،همچنین ارائه خدمات مهندسی ،به طور ویژه در حوزه ی مهندسی سطح مفتخر به همکاری با اغلب مراکز دانشگاهی و تحقیق و توسعه ی شرکت های بزرگ صنعتی می باشد .

در این خصوص تیم های زبده و کار آمدی در بخش های مختلف سطح و شکل دهی ، مکانیک ، اتوماسیون ، برق ،کامپیوتر و ….. فعالیت می نماید ، که این تنوع نه تنها موجب کاهش تمرکز و کیفیت نشده بلکه یکپارچگی در کیفیت و مشخصات محصولات را به ارمغان آورده است. همواره اهداف مدیران و همکاران متخصص این مجموعه بر آن بوده تا با شناخت نیاز های بازار محصولات خود را در بهترین سطح کیفیت و قیمتی متعارف به بازار عرضه کنند ، حضور در نمایشگاه تجهیزات آرمایشگاهی ساخت ایران در چهار سال متوالی باعث شده ، در کل کشور به عنوان یک شرکت مدعی در این عرصه شناخته و جذب مشتری داشته باشیم.
با توجه به اینکه اغلب تولیدات ما دارای کیفیتی هم طراز با مدل های مشابه خارجی هستند ، چشم انداز ما به عنوان عضو کوچکی از جامعه مهندسی مبتنی بر بی نیاز کردن کشور از واردات محصولات خارجی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد وتلاش خود را تا رسیدن میهن عزیزمان به خود کفایی کامل ادامه خواهیم داد.

امید است با یاری پروردگار و همراهی شما عزیزان به این مهم دست پابیم.

.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare