بهسان

شرکت آرمان نواندیشان بهسان با نام تجاری بهسان در سال 1376 با هدف تولید و توزیع دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاههای تشخیص طبی و تحقیقاتی ودر جهت قطع وابستگی، خودکفایی مهین عزیز و پیشرفت ایران سرافراز با مدیریت جناب آقای مسعود بازیان تاسیس گردید.

این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده است که با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

شرکت بهسان فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاهای آزمایشگاهی آغاز نمود و با کسب تجارب و فعالیت مداوم تعداد دستگاه های تولیدی را به بیش از 50 دستگاه رسانیده است.

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و برگ تاییده ی اداره ی استاندارد(همکار) و خدمات پس از فروش بوده و آموزش و راه اندازی وسایل توسط کارشناسان شرکت انجام می پذیرد.

این شرکت همواره در پیشبرد اهداف خود نیازمند نظرات همکاران و اساتید محترم در هر زمینه ای است.شما نیز ما را چون گذشته در این اهداف عالی یاری نمایید.

کیفیت را با ما تجربه کنید

تمامی دستگاه ها ساخت ایران ، دارای ایران کد و کد صادراتی GS1 می باشد و در صورت درخواست شما با ارائه گواهی کالیبراسیون از اداره استاندارد تحویل می گردد. با ۲۲ نماینده فعال در سراسر ایران
دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare