ایران خودساز

شرکت ایران خودساز که در زمره شرکت های طراح و تولیدکننده معتبر دستگاههای آزمایشگاهی، پزشکی و صنعتی است. این شرکت با عنایت به توفیقات کسب شده در سال 1360 پایه گذاری گردید. رویکرد موسسین این شرکت از اولین روزهای تاسیس ، تولید محور بوده و بر این مبنا پس از آماده‌نمودن زیر ساختهای مورد نیاز وارد فضای تولید انواع تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاههای مختلف کشور گردید.شرکت ایران خودساز پس از ثبت رسمی در اداره ثبت شرکتها در سال 1367 توانست با آماده نمودن امکانات خود در سال 1372 از وزارت صنایع سنگین گواهی فعالیت صنعتی در زمینه تولید انواع دستگاههای اینکوباتور، آون، کوره، آسیاب، ژرمیناتور و دیگر اقلام با ظرفیت 1400 دستگاه در سال را اخذ نماید.افتخار بزرگ این شرکت همکاری با مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی، علمی و فن آوری و نیز آ‍زمایشگاههای فنی و مکانیک خاک سراسر کشور، سازمان صنایع دفاع، صنایع هوا و فضا، انرژی اتمی، جهاد کشاورزی، آزمایشگاههای تشخیص طبی و نیز آزمایشگاههای کارخانجات بزرگ و کوچک این مرز و بوم بوده که قریب به سی سال کار بی وقفه دستگاههای تولیدی ما در این مراکز نشانگر موفقیت این شرکت در تولید دستگاههای با کیفیت می باشد.
کادر فنی و پرسنل مجرب شرکت ایران خودساز امیدوارند بتوانند گامی هرچند کوچک در راه خودکفایی و خود اتکایی میهن عزیزمان ایران بردارند.شرکت ایران خودساز توانسته است با سالها تجربه در امر تولید و ساخت دستگاه ها و لوازمی که در آزمایشگاه های تشخیص طبی، مواد غذایی، آب و فاضلاب، کشاورزی، مکانیک خاک، سرامیک، مواد، آبکاری و سخت کاری فولاد، ری گیری و تعیین عیار طلا و دیگر آزمایشگاه هایی که در مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و صنعتی کشور وجود دارد گامی هرچند کوچک در راه خودکفایی و خود اتکایی میهن اسلامیان ایران بردارد.
کادر متخصص و مجرب و تمامی کارکنان زحمت کش این شرکت در طول سالیان گذشته بیشترین تلاش را در راه تولید محصولاتی با کیفیت بالا نموده است که رضایت مصرف کنندگان این وسایل، خود شاهد این مدعا ست. نمایندگان و مراکز فروش شرکت ما در کلیه مراکز استانها و اقصی نقاط مملکت آماده پاسخگویی و تامین نیاز تمامی آزمایشگاه ها می باشد.
بخش سرویس و خدمات پس از فروش شرکت ایران خودساز تلاش دارد در طول دوره گارانتی دستگاه ها و پس از آن با کادر مجرب خود در اسرع وقت خدمات مورد نیاز را به مصرف کننذگان محترم اراده نماید.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare