اکسیر هیراد

شرکت بازرگانی اکسیر هیراد با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1389 با تغییر هیئت مدیره اهداف و فعالیت خود را بیش از پیش گسترش داده است. همزمان با تولید بعضی از دستگاه های آزمایشگاهی بخش های خدمات پس از فروش  و بازرگانی مواد شیمیایی تحقیقاتی را به مجموعه خود اضافه کرد و در سال 1393 با دریافت نمایندگی جدید دستگاه های آزمایشگاهی قدمی در جهت پیش برد اهداف این شرکت در راستای خدمتگذاری به مشتریان گرامی را برداشت.

اکسیر هیراد در سال 1393 پس از انجام مذاکرات فشرده موفق به دریافت نمایندگی انحصاری محصولات شیمیایی و روانکارهای کمپانی Akoni Kimya کشور ترکیه با برند تجاری Corfin Lubrication شد و محصولات شیمیایی صنعتی برند مذکور را در ایران عرضه نمود.

در سال 1395 پس از گشایش های  تجاری بسا برجامی ، این شرکت شروع به انجام مذاکرات تجاری دریافت نمایندگی با کمپانی معظم Honeywell نمود و سرانجام در سال 1396 موفق به دریافت نمایندگی مواد شیمیایی-تحقیقاتی کمپانیHoneywell  گردید و به عنوان نماینده انحصاری محصولات Fluka  و Riedel-de Haën فعالیت خود را گسترش داد.

با توجه به کیفیت بالای محصولات کمپانی مذکور ، شرکت های داروسازی ، نفت ، گاز – پتروشیمی ، فولاد و موسسات تحقیقاتی از جمله مشتریان بازار هدف این مجموعه بوده و بدیهی است این تعامل با صاحبان کار و موسسات تولیدی و تحقیقاتی نتیجه تلاش صمیمانه و صادقانه بوده است ، که امید است با پشتیبانی و حمایت آنها بتوانیم همچنان ادامه دهنده این مسیر باشیم.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare