اکسایتون

 اکسایتون در سال ۱۳۵۸ با هدف تحقیق، طراحی و ساخت سامانه‌های الکتریکی دمای بالا تشکیل شد. هسته‌ی اولیه‌ی شرکت در یکی از دانشگاه‌های صنعتی کشور شکل گرفت. همکاری متقابل و پیوسته با مراکز علمی کشور، اکسایتون را به عنوان یک الگوی موفق ارتباط صنعت و دانشگاه مطرح نموده‌ است. تولید، راه‌اندازی و پشتیبانی پنج هزار دستگاه کوره الکتریکی در واحد‌های صنعتی، تحقیقاتی وآموزشی، حاصل مستقیم بیش از بیست و هشت سال نو‌آوری و تلاش مستمر این مجموعه می‌باشد. دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صنایع چینی، سرامیک، سیمان، شیشه، فلزی، قطعات خودرو، غذائی، داروسازی و هوا-فضا، بخشی از کاربران تولیدات شرکت اکسایتون هستند. این طیف گسترده‌ی مشتریان، پشتوانه‌ ارزشمند توسعه و ارتقای کیفی محصولات و خدمات شرکت اکسایتون است.

اکسایتون در سال ۱۳۷۹، پس از سه سال آزمون مثبت عملی، یک کمپوزیت سرامیک-سرامیک پیشرفته بر اساس α-SiC را جایگزین لایه نسوز اول سنتی در محصولات خود نمود. فن‌آوری ساخت این بدنه‌ها، حاصل یک پروژه‌ی بلند مدت پژوهشی با همکاری چند جانبه‌ی صنعت و دانشگاه در داخل کشور می‌باشد. نتیجه کار با استقبال محققین و مهندسین مواجه گردید و باعث وسعت انواع و کیفیت محصولات اکسایتون شد. در سال ۱۳۸۴، طرح ”توسعه فن‌آوری طراحی و ساخت کوره‌های عملیات حرارتی ویژه“، به سرپرستی یکی از اساتید محترم دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (و بنیان‌گذار شرکت اکسایتون)، به عنوان طرح برگزیده‌ی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی انتخاب گردید. این گزینش، حس مسئولیت شرکت اکسایتون را برای تأمین شایسته‌ی نیازهای حرارتی پژوهشگران و صنعتگران کشور افزونتر نموده است.

در این وب سایت، تولیدات شرکت اکسایتون معرفی می‌گردد. سامانه‌هایی که در این مجموعه فهرست شده‌اند، با ویژگی‌‌های عمومی و ثابتی تولید می‌شوند و تغییرات قابل سفارش در مورد آنها محدود است. مزیت‌های اصلی این محصولات، تحویل به روز، قیمت مناسب و آماده بودن همیشگی لوازم یدکی می‌باشد. دسته‌ی دیگری از محصولات اکسایتون سامانه‌های دمای بالایی هستند که برای کاربردهای ویژه طراحی و ساخته می‌شوند. برای مذاکره در خصوص سفارش این‌گونه سامانه‌ها با بخش مهندسی فروش شرکت اکسایتون تماس حاصل فرمائید.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare