اندیشه کار آبان

با پیشرفت روز افزون بشر در همه عرصه ها به ویژه تکنولوژی، وجود یک آزمایشگاه هر چند کوچک ولی مجهز، تضمین کننده ورود کالای مطلوب وبا کیفیت به بازار فروش ومصرف می باشد.

نقش آزمایشگاههای مختلف در همه صنایع بر کسی پوشیده نیست ولی اهمیت آن بیش از تصور عام می باشد،با وجود رقابت فشرده وتنگاتنگ کمپانیهای بزرگ وکوچک درسراسر دنیا، تولید وارایه کالای با کیفیت واستاندارد یک نیاز بسیار ضروری برای هر کشور پیشرفته یا رو به ترقی می باشد.

ورود آلودگیها از صنایع، ماشین آلات، محیط و…  به واسطه نتایج معکوس درکنار فواید مترقی شدن نقش آزمایشگاههای کنترل کیفیت در اساسی ترین نیاز بشر: آب – ساده ترین ترکیب شیمیایی (H₂O)-  را بیش از پیش مهم می سازد.

در صنایع غذایی با توجه به محدودیتهای منابع آن، آثار مخرب بلایای طبیعی، زیست محیطی، رادیو اکتیوها، جنگ واستفاده بیش از پیش سموم مختلف وآفت کشها، لزوم وجودغذای سالم بعنوان دومین نیاز عمده بشر، نیازمند تولیدکننده های پرتوان در امرتأمین، تولید وفرآوری اغذیه که خود منوط به وجود آزمایشگاههای پیشرفته جهت انجام تستهای مختلف فیزیک و شیمیایی، میکروبی، ماندگاری، ریز مغذیها و… می باشد.

از اینرو شرکت اندیشه کار آبان با دارا بودن کادر متخصص علمی و برخوردار بودن از تجربه 10 ساله، گزینه ای مناسب جهت مشاوره وتأمین نیاز صنایع مختلف با کمترین هزینه وبهترین کیفیت در تجهیز وتوسعه آزمایشگاههاست که سوابق درخشان آن در فروش تجهیزات وخدمات پس از فروش آن بر خریداران محترم پوشیده نیست.

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare