آلما ژن فرا تجهیز

شرکت دانش بنیان آلما ژن فرا تجهیز با استفاده از تخصص و تجربه متخصصین فرهیخته و برگزیده دانشگاه های کشور، در زمینه طراحی و تولید محصولات نوآورانه و دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تشخیصی بنیان نهاده شد. شرکت آلما ژن فرا تجهیز از شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری تجهیزات پزشکی علوم پزشکی تبریز است و استراتژی این شرکت بر اساس نیاز سنجی نسبت به محصولاتی که تاکنون در بازار وجود نداشت و یا درصورت وجود ازکارایی لازم بهره برده استوار گشت و براساس طراحی بخش تحقیقات و توسعه، محصولی به نام دستگاه های هموژنایزر و پاپ اسمیر با قابلیت های بالا را طراحی، ساخته و به بازار عرضه نمودیم و قدم های بعدی تولید همواره با گرایش دانش بنیان و نوآور در بازار برداشته شد و در این راستا محصولات دیگر این شرکت شامل دستگاه رنگ آمیزی تمام اتوماتیک نمونه سیتولوژی و پاتولوژی و سانتریفیوژ را تولید و آماده عرضه به بازارهای داخلی و بین المللی می باشد.

کیفیت بالا و ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف ، خدمتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه اقدام کنید.
توسعه محصولات توليدی و کارآفرينی و اشتغال‌زايی که نيل به آنها تنها با اهميت دادن به ارتقاء روزافزون سطح دانش فنی و کيفيت محصولات توليدی محقق می‌گردد، اميدواريم با مساعدت‌های شما حاميان صنايع داخلی گام‌های موثر و بلندی در اين مسیر برداريم.

ما زنده به آنيم که آرام نگیريم / موجيم که آسودگی ما عدم ماست

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare