آزما سلول آریا

شرکت دانش بنیان آزما سلول آریا تولیدکننده انواع  دستگاههای تخصصی و عمومی آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، دندانپزشکی  همواره در تلاش جهت ارائه خدمات به مراکز درمانی ، تحقیقاتی و دانشگاهی  با سالها سابقه علمی می باشد شرکت آزما سلول با مشاورین علمی خود ، قابلیت راه اندازی آزمایشگاهها را طبق استانداردهای جهانی برای مراکز مقدور می سازد لذا فروش هدف اصلی شرکت نمی باشد ساپورت علمی و مشاوره در جهت بهبود و تسهیل روند ارائه خدمات به اساتید هدف اصلی شرکت آزما سلول آریا می باشد .

ما را در این راستا یاری فرمایید تولید در راستای استقلال کشور ، کیفیت مطلوب ، خدمات پیش از فروش جهت انتخاب کالای مناسب ، خدمات پس از فروش جهت راه اندازی ، نگهداری و رفع مشکلات ، از ارکان شرکت آزما سلول می باشد .

ایده های جدید هدیه ای است که به ما داده می شود تا با قدرت و توان بیشتر به پویا گشتن آنها کمک نمائیم به خانواده آزما سلول بپیوندید و با حمایت از تولیدات داخلی ، قدمی در جهت رشدی بزرگتر و جهانی شدن برداریم .

شرکت دانش بنیان آزما سلول مشاور ، تولیدکننده و عملی کننده ایده های شماست همواره منتظر اساتید خلاق ، علمی و پویا می باشیم .

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare