آرين تجهيزآزما

شركت آرين تجهيزآزما، در زمينه خدمات، مشاوره و تهيه تجهيزات آزمايشگاهي، تحقيقاتي وكنترل كيفي مورد نياز مراكز علمي، تحقيقاتي، دانشگاهي و صنعتي فعاليت داشته و در اين ارتباط داراي نمايندگي رسمي و انحصاري از كمپانيهاي معتبر جهاني می باشد .

ما با ارائه مشاوره دقيق فني، اطلاع رساني جامع و مطلوب وبا اتكاء به پرسنل متخصص و كارشناس در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسبترين تجهيزات همراهي نموده و با در اختيار داشتن مهندسين مجرب در بخش سرويس و خدمات پس از فروش ضمن تامين كليه نيازهاي مراکز، خدمات پس از فروش شامل نصب، راه اندازي، آموزش و گارانتي يكساله ، تامين قطعات يدكي به مدت ده سال را تعهد نموده و شرايط بهره برداري بهينه از تجهيزات مراکز را فراهم مي‎نماييم.

همچنین این شرکت با دارا بودن دانش فنی بالا و همینطور کادر فنی کار آزموده در بخش طراحی و ساخت ، امکانات مورد نیاز جهت انجام پروژهای طراحی و ساخت دستگاههای آزمایشگاهی و تحقیقاتی را در داخل کشور فراهم نموده است و در همین ارتباط پروژه های متعددی را جهت رفع نیازهای مراکز تحقیقاتی کشور با موفقیت به انجام رسانده است.

شركت آرين تجهيزآزما، متعهد به ارائه پیشرفته ترین سیستمهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی همراه با خدمات پس از فروش بسیار مطلوب می باشد و در این رابطه با بهره گیری از کادری متخصص و با تجربه تمامی تلاش خود را جهت رفع نیازهای مشتریان خود می نماید به نحوی که بالاترین ارزش افزوده را برای آنها تامین نماید .
ما با اتکا به بیش از بیست سال تجربه خود سعی نموده ایم که با ارائه مشاوره دقیق و علمی ، زمینه انتخاب بهینه ترین سیستمها و تجهیزات را برای مشتریان خود فراهم نمائیم و در این راستا به دانش و مهارت متخصصین خود مفتخریم .

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare