آرمینکو

شرکت آرمینکو در سال ۱۳۴۹ با شماره ثبت ۱۴۵۱۶ در تهران تاسیس و با بهره گیری از نیروهای مهندسی کارآمد و با تجربه، فعالیت خود را با طراحی، تولید و نصب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، سلف سرویس و سردخانه آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر تجارب علمی و فنی خود یکی از پیشگامان قطع وابستگی کشورمان به شمار می رود. در همین راستا، تحقیقات و مطالعات وسیعی در جهت تولید فریزرهای آزمایشگاهی با دمای ۸۰- و ۵۰- درجه سانتی گراد صورت گرفت و این محصولات نیز از سال ۱۳۷۷ با موفقیت به خط تولید آرمینکو افزوده شدند. اکنون تولید ماشین های یخساز حبه ای، پولکی و پودری در ظرفیت های مختلف ؛ انواع آون، فریزر و محفظه های آزمایشگاهی، کشورمان را از واردات این گونه کالاها بی نیاز نموده است. با تکیه بر تجارب ارزشمند تولید، اینک چمبرهای حرارتی، برودتی، شرایط محیطی، فشار، خلاء ؛ دستگاه های شبیه ساز و دقیق آزمایشگاهی در زمره تولیدات این شرکت قرار گرفته اند.

دستگاه های تولیدی آرمینکو بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی در جهان ساخته شده و از دقت بالایی برخوردارند و در تمام مراحل ساخت تحت کنترل کیفیت قرار می گیرند. در این راستا شرکت در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ و ۱۳۴۸۵:۲۰۰۳ نیز گردید.هم اکنون در بسیاری از وزارت خانه ها، مراکز نظامی و تحقیقاتی، ادارات، کارخانجات، هتل ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، پروژه های بزرگ زیر ساختی و ساختمانی، صنایع شیلات و به طور کلی در سراسر کشور از تولیدات این شرکت بهره برداری می گردد.در خصوص صادرات غیر نفتی که استقلال کشور منوط به آن است، این شرکت قدم های مؤثری برداشته که از آن جمله می توان حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی را نام برد. هم اکنون برخی از تولیدات این شرکت در دبی، قطر، بحرین ، اردن، ترکمنستان، نیجریه و … مشغول به کار است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد صادرات بیشتر به تمام نقاط دنیا باشیم.

بخش واردات شرکت از توانایی و سابقه کافی در این زمینه برخوردار بوده و کلیه سازندگان مواد اولیه و قطعات مورد نیاز خود را شناسایی و راساً اقدام به واردات می نماید که این امر در تسریع، سازماندهی و بازده تولید این واحد تاثیر به سزایی دارد.شرکت دارای نمایندگی سرویس و خدمات پس از فروش مجزا در تهران و برخی از استان های کشور بوده و با تامین قطعات و خدمات مورد نیاز، سعی در تسهیل استفاده بهینه از دستگاه های تولیدی این واحد را دارد.لازم به توضیح است تمامی دستگاه های آزمایشگاهی تولیدی شرکت آرمینکو، پس از اخذ گواهی کالبیراسیون از سازمان های زیربط، به مشتریان محترم ارائه خواهند شد.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare