آرا کاوش پژوه

فلسفه آرا کاوش پژوه
علیرغم روند رو به رشد تولید تجهیزات آزمایشگاهی جدید درحوزه صنایع نفت،گاز، پتروشیمی،صنایع دارویی، صنایع غذایی و پزشکی، گسترش فعالیتهای مربوط به بخش نگهداری و تعمیرات تجهیزات موجود، از شتاب بیشتری برخوردار است. از این‌رو شرکت‌های تولید کننده و یا وارد کننده تجهیزات از هر نوعی که باشند، در کنار فعالیت های گسترده تجاری خود، از این موارد غافل نخواهند شد. اما بدلیل عدم وجود تیم فنی متخصص قادر به برآورده کردن این نیاز بطور کامل نخواهند بود. شرکت آرا کاوش پژوه به منظور پر کردن این خلاء، اصول و روش‌های به روز و پیشرفته نگهداری پیشگیرانه و تعمیرات را در زمان‌بندی مناسب برای تجهیزات مجموعه‌های صنعتی پیاده‌سازی و اجرا می‌نماید. این فعالیت ها کمک قابل توجهی در کاهش هزینه، افزایش سرعت و راندمان کاری و افزایش دقت تجهیزات و نتایج دقیق آزمایش ها خواهد کرد.

واحد تعمیرات شرکت آرا کاوش پژوه اولين فعاليت خود را با چند برند خاص آغاز نمود و امروز مفتخر است که امکان ارائه خدمات به بسیاری از مراکز آزمایشگاهی برای طیف وسیعی از برندها را ايجاد نموده است. فعالیت های واحد نگهداري و تعميرات شامل مجموعه فعاليتهایی است كه در جهت حفظ، كنترل و افزايش عمر مفيد تجهيزات و دستگاه ها در شرايط مطلوب و يا تغيير آن ها به شرايط مطلوب و تا حد امكان مطابق با استانداردهای تعریف شده قابل انجام مي شود و اين امر مستلزم ايجاد يك نظام نگهداري و تعميرات بوده كه مواردي از قبيل برنامه ريزيی، نگهداري و تعميرات اصلاحي، اساسي و پيشگيرانه، پيش بيني و نحوه تامين قطعات يدكي، برنامه ريزي نيروي انساني و … را شامل مي گردد.

چشم‌انداز

– پیشرو در ارائه خدمات مهندسی در سطح کشور
– صادرات خدمات مهندسی

مأموریت

شرکت در زمینه ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی، آموزش، نگهداری و تعمیرات سایت‌های صنعتی، خدمات مشاوره‌ای و توسعه روش‌های آزمون‌های سنجشی مطابق با الزامات مشتریان فعالیت می‌نماید. به دنبال این فعالیت‌ها، شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی، به رشد و توسعه فناوری، نوآوری و خلق ایده‌های جدید خواهد پرداخت. به‌منظور سرعت بخشیدن به موارد فوق نکات زیر در نظر گرفته خواهد شد:

– ارتباط با مراکز علمی جهت انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها و تبادل مباحث علمی به‌صورت نظری و تجربی.
– همکاری با متخصصین در حوزه‌های فعالیت شرکت در امر آموزش.
شرکت آرا کاوش پژوه با دارا بودن پرسنلی مجرب، متخصص و کارآزموده، امکان ارائه خدمات فنی مختلفی در زمینه‌های گوناگون را دارد. قسمتی از این خدمات عبارت است از:

– ارائه خدمات فنی در حوزه تجهیزات آزمایشگاه‌های تحقیقاتی

– آزمایشگاه‌های کنترل کیفی وکمی

– آزمایشگاه‌های فیزیک، شیمی

– صنایع پتروشیمی- نفت- گاز

– آزمایشگاه‌های مواد غذایی

– آزمایشگاه‌های مواد دارویی

– آزمایشگاه‌های پزشکی

– و سایر آزمایشگاه‌ها

دسته بندی: برچسب ها:
Click outside to hide the compare bar
Compare