آذرکوره

شرکت آذرکوره در سال 1371 با هدف طراحی و تولید کوره های آزمایشگاهی صنعتی پیشرفته و در جهت تامین تجهیزات مرتبط با کوره با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به ثبت رسید. عمده فعالیت شرکت آذرکوره در تولید کوره های موردنیاز صنعت بوده و طیف وسیعی از کاربردهای تحقیقاتی و صنعتی را دربرمی گیرد. هدف اصلی شرکت به روز بودن محصولات از جهت تکنولوژی و منطبق بودن تولیدات با استانداردهای روز اروپا و جهان می باشد. واحد تحقیقات شرکت آذرکوره یکی از فعال ترین واحدهای R & D می باشد که نتیجه فعالیت این بخش ارائه محصولات جدید High Technical در هر سال می باشد. محصولات آذرکوره در دو گروه مجزا تولید می گردد که شامل محصولات آزمایشگاهی و صنعتی تا دمای 1800cº است. محصولات آزمایشگاهی آن دسته از کوره ها را شامل می شود که در آزمایشگاه های مرتبط با صنعت یا مراکز دانشگاهی کاربرد دارند که این تولیدات به بیش از 80 مدل کوره تولیدی مشتمل می گردد. محصولات صنعتی به صورت سفارشی و نوع پروسه های خاص در صنایع مختلف طراحی و ساخته می گردد که تنوع این بخش بسیار زیاد بوده و این کوره ها بصورت صنعتی با کاربرد در خطوط تولید طراحی و تولید می گردد.

محصولات آذرکوره در دو گروه مجزا تولید می گردد که شامل محصولات آزمایشگاهی و محصولات صنعتی است. محصولات آزمایشگاهی آن دسته از کوره ها را شامل می شود که در آزمایشگاه های مرتبط با صنعت یا مراکز دانشگاهی کاربرد دارند که این تولیدات به بیش از 80 مدل کوره تولیدی مشتمل می گردد.محصولات صنعتی به صورت سفارشی و نوع پروسه های خاص در صنایع مختلف طراحی و ساخته می گردد که تنوع این بخش بسیار زیاد بوده و این کوره ها بصورت صنعتی با کاربرد در خطوط تولید طراحی و تولید می گردد.

خدمات و سرویس ها

واحد خدمات پس از فروش آذرکوره یکی از قوی ترین واحدهای خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد و رضایت طیف وسیعی از مشتریان مؤید این نکته است.تماس با تلفن های واحد خدمات پس از فروش و یا ارسال ایمیل، شروع تعهدات این واحد است تا در کمترین زمان ممکن خدمات در اختیار مشتریان قرار گیرد.

اعمال گارانتي

کوره های تولیدی شرکت آذر کوره به توجه به نوع ساختار و کاربرد دارای گارانتی سالانه میباشد و برخی از طرح های صنعتی دارای گارانتی 6ماهه میباشد.

مشاوره فني
گروه طراحی مهندسی شرکت آذر کوره پیوسته آماده ارائه مشاور فنی تخصصی پیرامون کوره های تولیدی و سفارشی میباشد و این مشاوره کاملاً بصورت رایگان انجام میپذیرد.

بهينه سازي

علاوه بر واحد R&D شرکت آذرکوره طرح های تولیدی دائماً در جهت بهبود کیفیت بهینه سازی شده و هر سال طرح های ثابت با تغییرات کیفی قابل توجهی بهینه سازی میگردد.

انجام تعميرات سيستم

واحد خدمات پس از فروش شرکت آذر کوره دارای اکیپهای سیار جهت تعمیرات در محل بوده و در سطح استان تهران بصورت رایگان و در محل به سرویس کوره ها اقدام مینمایند.

دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

Click outside to hide the compare bar
Compare