نقشه راه موفقیت کسب وکار با میلی لب

با رویکرد منظم و آگاهانه نسبت به مدیریت کسب و کار، دستیابی به موفقیت در تجارت خود امری دشواری نیست. مشاغل علم محور که تمایل به تطبیق با نوآوری ها و دیجیتالی شدن دارند، همیشه شاهد یک انقلاب بوده­ اند.با توجه به این رویکرد،میلی لب برای سهولت کار یک راه حل ارائه می­ دهد پورتال میلی لب داشبورد زیبایی را معرفی می­ کند که فعالیت های روزمره کاری شما را تا حد باور نکردنی کاهش می­ دهد.داشبورد میلی لب به مجموعه­ ای از ویژگی های فوق العاده مجهز است. این مجموعه رونق کسب و کار به ارمغان می­ آورد.

داشبورد مدیریت

چرا میلی لب

یک بسته قدرتمند برای توانمندسازی تجارت شما در سطح بی سابقه

01

 

با میلی لب به روز باشید

اولین قدم در مسیر موفقیت کسب و کار آگاهی از تحولات دقیقه به دقیقه صنعت آزمایشگاهی در سراسر دنیا می باشد. میلی لب با ارائه آخرین اخبار، مقالات و رویدادهای صنعت آزمایشگاهی و شیمیای، کنفرانس ها ، نمایشگاه های  روز ایران و جهان شما را لحظه به لحظه با این صنعت همراه می سازد. هرگز اخبار را از دست ندهید، هرگز فرصتی را از دست ندهید. اقدامات آینده را برنامه ریزی کرده و رویدادها را در تقویم علامت گذاری کنید.

02

برند خود را بسازید

همراهی با میلی لب، این فرصت را ایجاد می کند که برند شما از طریق لیست محصولات و خدمات ، تبلیغات بنری و فعالیت در شبکه های اجتماعی ،دیده شود و در نهایت به سادگی توسط مشتریان ارزیابی و مورد انتخاب قرار بگیرد.

  • ليست محصولات

پلتفرم میلی لب این بستر را به شما می دهد تا محصولات خود را در دسته بندی های مجزا و با جزئیات فنی مشخص به مشتریان ارائه دهید.تجهیزات آزمایشگاهی ، مواد شیمیایی ، شیشه آلات و خدمات لجستیکی خود را لیست کرده و با مشتریان بالقوه در سراسر ایران ارتباط برقرار کنید. به عنوان یک عضو ، این فرصت را داشته باشید که بهترین و برجسته ترین لیست با امکان به روز کردن را در وب سایت ما داشته باشید تا حداکثر توجه مشتری ها را به خود جلب کنید.

  • تبليغات

به ما بپیوندید و از یک فضای تبلیغاتی منحصر به فرد برخوردار شوید. ما از طریق سیستم عامل های مشخص مانند بنرها، تبلیغات رسانه¬های اجتماعی، مشارکت رسانه های رویدادها و خبرنامه¬ها برای شما تبلیغ خواهیم کرد. با قرار دادن مستقیم تبلیغات خود در پورتال میلی لب، و ارتقا seo بازدیدکنندگان آنلاین ایجاد کنید.

03

مشتریان جدید خلق کنید

با تبدیل شدن شما به عنوان یک عضو میلی لب به شما کمک می­ کند.تا دشوارترین کار یعنی یافتن مشتریان جدید آسان گردد و با مشاهده بیشتر برند شما در پرتال شانس شما برای جذب خریداران افزایش یابد. داشبورد سفارشی ما برای شما بستر ارتباط، ملاقات ، تعامل و دسترسی به خریداران بالقوه را در یک پلت فرم واحد می دهد. امکانات سفارشی ما یک راهی است برای ارتباط ، ملاقات ، تعامل و در نهایت دسترسی به خریداران بالقوه. ما می­توانیم به شما در ایجاد روابط قوی­تر درحوزه آزمایشگاهی و مواد شیمیایی در سطوح جدید کمک کنیم.

  • ارتباط به خریداران

     محصولات خود را در مقابل هدف دقیق با ما ارائه دهید و به خریداران آینده خود متصل شوید.

  • حداکثر درخواست را دریافت کنید

با استفاده از کاربران درسراسر کشور ، مطمئن باشید که ما می توانیم به شما کمک کنیم درخواست های بیشتری در مورد محصولات ذکر شده خود داشته باشید ، تعداد زیادی درخواست را در یک ماه ایجاد کنید و تعداد زیادی از بیننده جدید را بدست آورید. شرکت خود را با ما رشد دهید.

04

بازار را تحلیل کنید

جامع و کامل بودن پلتفرم میلی لب چه به لحاظ اطلاعاتی و به و چه به لحاظ ساختاری این توان را به شما می دهد تا در حوزه فعالیت خود مشتریان و رقبا را شناخته از دیدگاه آنها با خبر شوید و در راستای کسب و کار خود نقاط ضعف و قدرت خود را دیده و بررسی کنید در این راه می لب با ارائه داده های آماری و اطلاعاتی در تحلیل بازار به یاری شما خواهد آمد.

  •  چشم انداز ها و فرصت ها

برنامه فروش بهترین روش برای تعیین فروش مرحله به مرحله است. نمای واضح از کل فرآیند به شما فرصتی خارق العاده می دهد تا بتوانید هر یک از مراحل را در طول مسیر تعریف ، ارزیابی و بهینه کنید. • فعالیتهای تیم فروش خود را ردیابی کنید ردیابی فعالیت ها به شما امکان می دهد عملکرد تیم فروش خود را به طور دقیق اندازه بگیرید ، تجزیه و تحلیل فروش را قوی تر کنید و شکافی در برنامه فروش خود پیدا کنید.

05

اوج اعتبار و فروش

درانتهای مسیر موفقیت کسب و کار، اعتبار و در نتیجه فروش بیش تر قرار دارد با ایجاد صفحه اختصاصی شما در پلتفرم میلی لب این امکان میسر شده است که مشتریان بالقوه به واسطه مطالعه رزومه کاری و کسب اطلاعات کامل محصولات و خدمات در صفحه اختصاصی شرکت، اعتبار شما را محک زده و به مشتریان بالفعل تبدیل شوند.

میلی لب به کسب و کار شما اعتبار و رونق می بخشد