پدیده کیفیت پارسیان

PADIDEH KEYFIYAT PARSIAN

(بازرگانی)

http://www.pkpiran.com 031-33341975 | 031-33344450
 

شرکت پدیده کیفیت پارسیان ، با استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده و سابقه کار در آزمایشگاههای کنترل کیفی  آمادگی ارائه خدمات ذیل به شرکت ها ،کارخانجات صنعتی،مراکز دانشگاهی وتحقیقاتی می باشد.

  • فروش تجهیزات آزمایشگاهی
  •  تعمیر تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی
  •  مشاوره در خصوص راه اندازی آزمایشگاههای کنترل کیفی
  • بهینه سازی سیستمهای کنترل کیفی آزمایشگاهها

شرکت پدیده کیفیت پارسیان به شماره ثبت۵۸۷۵۳ با هدف ارائه خدمات برتر آزمایشگاهی و معرفی تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود. این شرکت با اتکا به امر تحقیق و پژوهش، بهره گیری از کادر علمی و مجرب خود و نیز رعایت اصول علمی بازاریابی از یک سو و انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز جهان و همچنین گزینش کمپانی های معتبر، با مد نظر داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی و تجربه چندین ساله خود به عنوان یک وارد کننده تجهیزات و اقلام مصرفی آزمایشگاهی از سوی دیگر، مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره آزمایشگاههای شیمی وپلیمر ونساجی فراتر برده و ضمن داشتن ارتباط تنگاتنگ با اغلب مراکز دانشگاهی و موسسه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی سراسر کشور ، خدمات خود را به سایر مراکز صنعتی بزرگ ایران نظیر صنایع نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، صنایع غذایی و صنایع مربوط دیگر گسترش داده است.

در این راستا گزینش کمپانی و بررسی توانمندیهای آن، ارزیابی کالا از نظر کیفی و تطابق آن با نیاز مملکت و همچنین ارائه بهینه خدمات از بعد اطلاع رسانی اولیه و پشتیبانی متعاقب فروش جزء اصول اصلی و از تعهدات شرکت پدیده کیفیت پارسیان خواهد بود.

امید است با رعایت اصول نامبرده، شرکت پدیده کیفیت پارسیان بتواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم آزمایشگاهی را برآورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه باشد. ضمنا بخش روابط عمومی این شرکت آماده شنیدن نقطه نظرات شما و ارائه اطلاعات بیشتر در صورت نیاز خواهد بود.

مدیرعامل پدیده کیفیت پارسیان
حسن احمدی

اصفهان، خیابان امام خمینی ، روبروی پارک قلمستان،کوچه۳۳ مجاهد،جنب هنرستان فرزانگان،پلاک۱۸
کشور: ايران
شهر: اصفهان

نوع فعالیت: بازرگانی
مدیر عامل: حسن احمدی

وب سایت: www.pkpiran.com

تلفن دفتر: 031-33341975 | 031-33344450
موبایل: ۰۹۱۳۹۶۵۴۶۳۸ | ۰۹۱۳۴۰۴۹۱۵۳
دورنگار: 031-33344450

پست الکترونیک: info@pkpiran.com


گروه های فرعی