پل ایده‌آل تجهیز

POLE IDEALTAJHIZ

(تولیدی)

http://www.medpip.com ( 10خط تماس) 88545922-021
 

شرکت پل ایده‌آل تجهیز (P.I.T.) مجموعه‌ای تخصصی در زمینه‌ی تولید تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص پزشکی می‌باشد که طی سال‌های گذشته با عرضۀ تولیدات خود با برند P.I.T نقش بسزایی در برطرف نمودن نیاز مراکز درمانی و آموزشی کشور ایفا نموده است.

این شرکت عضوی فعال در انجمن صنفی تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد که با پیاده‌سازی کلیه استانداردهای ملی و بین المللی و بعد از پشت سر گذاشتن بازرسی‌های کیفی مکرر، موفق به اخذ استاندارد ملی، گواهی‌ مدیریت کیفیت ISO9001، گواهی مدیریت تجهیزات پزشکی ISO13485، پروانه‌ی بهره‌برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت، پروانه‌ی ساخت وسیله‌ی پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی و مجوز صادرات از سازمان غذا و دارو گردیده است.

شرکت پل ایده‌آل تجهیز از سال ۱۳۹۳ با کسب عنوان دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری با تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی منحصر‌به‌فرد و استاندارد، ضمن ارائه‌ی خدماتِ پس از فروش گسترده، نائل به دریافت لوح و تندیس واحد برتر صنعتی استان تهران در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ گردید.

این شرکت نخست به عنوان اولین سازنده‌ی سانتریفیوژهای دور‌بالا در ایران، پرآوازه شد و به تولید محصولاتی مانند رولر‌میکسر و شمارنده‌ی سلول هماتولوژی، شیکر‌لوله و هات‌پلیت با همزن مغناطیسی ادامه داد. پس از آن با در نظر گرفتن سایر نیازهای کاربران آزمایشگاهی به تولید دستگاه‌های متنوعی از جمله روتامیکس‌های زاویه ثابت و زاویه متغیر، انکوباتور‌های معمولی و یخچال‌دار و شیکر روتاتور با سینی‌های متنوع اقدام و جایگاه خود را تثبیت نمود. دستگاه‌های P.I.T در کارخانه شرکت پل ایده‌آل تجهیز، واقع در شهرک صنعتی شمس‌آباد تهران، درمساحتی بالغ بر ۹۰۰۰ مترمربع تولید می‌گردند.

از برجسته‌ترین اهداف شرکت پل ایده‌آل تجهیز می‌توان به افزایش تولیدات داخلی و جلوگیری از خروج ارز، ارائه‌ی محصولات با کیفیت و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی، تطابق محصولات با آخرین استانداردهای جهانی و مقابله با محدودیت‌های ساخت و تولید اشاره نمود. در این راستا این شرکت مفتخر به  اخذ گواهینامه CE از اتحادیه اروپا (برای سانتریفوژ) می‌باشد.

این شرکت با اتکا به نیروی متخصص داخلی و سرمایه‌گذاری هدفمند در جهت تحقیق و توسعه‌ی علمی و فنی، ضمن استفاده از منابع غنی و به‌روزِ داخلی و خارجی، همواره در جهت ارتقاء کیفیت، سهولت کاربری وکاهش قیمت تلاش کرده و با هدف گسترش تنوع محصولات خود و حضور در بازارهای جهانی، ضمن رقابت با محصولات خارجی همواره در حال انجام تحقیقات علمی و توسعه‌ی سرمایه‌گذاری‌های مالی، زمانی و انسانی در زمینه‌ی ساخت تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز آزمایشگاهی می‌باشد.

بخش R&D در شرکت پل ایده‌آل تجهیز با نیاز سنجی جامعۀ هدف، به شناسایی انواع دستگاه‌ها و لوازم مورد نیاز بخش‌های مختلف مراکز تشخیصی-درمانی-توانبخشی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، صنایع شیمیایی، غذایی و دارویی منطبق با آخرین فن‌آوری‌های روز می‌پردازد و این موارد را در دستور کار بخش تولید قرار می‌دهد.

 •  
 • تهران، خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان مفتح، خیابان جهانتاب، خیابان نقدی، پلاك ۱۲، طبقه اول
  در دسترس نیست
  کشور: ایران
  شهر: تهران

  نوع فعالیت: تولیدی
  سال تاسیس: در دسترس نیست
  مدیر عامل: در دسترس نیست
  تعداد پرسنل: در دسترس نیست

  وب سایت: www.medpip.com

  تلفن دفتر: ( 10خط تماس) 88545922-021
  تلفن کارخانه: در دسترس نیست
  موبایل: 09123340197
  دورنگار: 021-88765561 | 021-88767159

  پست الکترونیک: info@medpip.com


  گروه های فرعی