تکسان در سال ۱۳۹۳ به همت جوانان با انگیزه و پر تلاش و با نگرش به آینده درخشان تأسیس شد. این گروه بیش از ۱۶ سال است که در زمینه های لیزر، فوتونیک و طیف سنجی، فعالیت تخصصی دارند. هسته اصلی تیم با درک نیاز کشور به تولید (به ویژه تولید محصولات پیشرفته)، پتانسیل جلوگیری از واردات و خروج ارز و نیز بازار بدون رقابت آن زمان، کار را آغاز کرد. همه از چالش ها و سختی های تولید آگاهیم و تکسان نیز با تجربه فراز و نشیب های بسیار در این مسیر، امروز توانسته جایگاه منحصر به فردی در داخل کشور داشته باشد. رقابت با محصولات خارجی در ابتدا بسیار مشکل می نمود. ضعف های بسیاری (چه از نظر دانش و چه از نظر رفع پیچیدگی های تولید) داشتیم که گام به گام آن ها را برطرف نمودیم. امروز مشتریان تکسان با افتخار اعلام می دارند که محصول ایرانی خریداری نموده اند و این ما را برای ادامه کار بسیار دلگرم می کند. اما این همه ماجرا نبود. جدای از قسمت تولید، توانایی فروش و عرضه محصولات نیز بسیار مهم است. ما باید با واسطه‌هایی رقابت می‌کردیم که سال‌ها تجربه فروش داشتند. تکسان اما از همان ابتدا تصمیم گرفت که صداقت را سرلوحه کار قرار دهد. فروش تک تک محصولات ما با صداقت صد در صد انجام شده و هیچ گاه در معرفی محصولات اغراق نکردیم. معتقدیم که رشد تکسان در این روزهای سختی که تولیدکنندگان تجربه می کنند در سایه همین صداقت اتفاق افتاده است.

اهداف و رسالت

همکاری بلندمدت و موفقیت آمیز با مشتریان و مخاطبان، بی نیازی کشور از واردات محصولاتی مشابه محصولات تولیدی تکسان، صادرات و ارزآوری، آموزش و تجهیز مدارس محروم تا حد توان و تولید ثروت برای همکاران، اهداف و رسالت های ما هستند. تلاش تیم تکسان، ایجاد حس خوب هنگام استفاده از یک دستگاه ایرانی و انجام آزمایش است. در دنیای صنعتی امروز شناسایی مواد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در مدت فعالیتمان در تولید دستگاه تجارب بسیاری را کسب کرده و اکنون می توانیم ادعا کنیم که هنگام استفاده از دستگاه های تکسان این حس خوب را تجربه خواهید کرد. مسئولیت اجتماعی ما گسترش راه حل های سنجش نوری در جامعه است و عمیقاً تمایل داریم این اتفاق از مدارس ایران آغاز گردد. در این راستا برای تجهیز مدارس محروم گام هایی نیز برداشته ایم و امیدواریم در کنار شما بتوانیم این راه را ادامه دهیم.

راستی!

ما تکسانی ها حامی محیط زیست هستیم. ارسال کاتالوگ ها به صورت pdf برای مشتری ها (در بسیاری از مواقع) و هدیه سبز برای مشتری ها و اعضای شرکت اولین گام هایی است که در این مسیر برداشته ایم!

تکسان؛ کمی متفاوت

ما با اشتیاق برای حل چالش ها خیز برمی داریم. گاه روزها برای بهسازی یک قطعه کوچک که ممکن است به چشم مشتری هم نیاید زمان می گذاریم و معتقدیم همین ارزش نهادن به ریزه کاری ها ارزش نهادن به مخاطب است. شعار تکسان (دقیق شناسایی کنید- Detect Precisely) نشان از دقت، کنترل و اطمینان در کل فرایند تولید و نیز خروجی دارد.

اگر در یک روز تعطیل و یا حتی در خارج ساعات اداری به تکسان بیایید ممکن است همکاران ما را در حال کار ببینید؛ بدون اینکه کسی آن ها را مجبور کرده باشد. تکسانی ها جهادی کار می کنند و سخت به دنبال تحقق اهداف شرکت هستند. از موفقیت ها بسیار خوشحال می شویم اما هیچ موفقیتی ما را راضی نمی کند و به سرعت هدف بعدی را تعیین و به سمت آن حرکت می کنیم.

تهران - ولنجک - میدان شهید شهریاری - بلوار دانشجو - دانشگاه شهید بهشتی - پارک علم و فناوری - واحد ۱۰۴
-
کشور: ایران
شهر: تهران

نوع فعالیت: تولیدی
سال تاسیس: 1393
مدیر عامل: -
تعداد پرسنل: -

وب سایت: www.teksan.ir

تلفن دفتر: 021-22402199
تلفن کارخانه: -
موبایل: 09021835726
دورنگار: -

پست الکترونیک: info@teksan.ir
-

گروه های فرعی